čtvrtek
Podle osobní dohody
Registrace
Přihláška na akci
Sebevědomé těhotenství
Osobní konzultace pro těhotné
čtvrtek
Podle osobní dohody
Souhlas se zpracováním osobních údajů: Na základě zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů prohlašuji, že odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním mnou vyplněných osobních údajů a jejich zařazením do databáze společnosti Sebevedomarodina.cz. Sebevedomarodina.cz se zavazuje, že uvedené údaje neposkytne třetím osobám a bude je používat pouze pro účely předávání dalších informací souvisejících s programem Sebevedomarodina.cz. Pokud tyto informace nechcete dostávat, napište to do poznámky ve své příhlášce. Z odběru informací se můžete také kdykoliv odhlásit.
* Povinné údaje
Sebevědomé těhotenství
Osobní konzultace pro těhotné
Autor: Monika Valová

Už jste někde slyšela, že těhotenství může být více než jen devíti měsíční čekání na miminko? Že je darem umožňujícím poznání sebe sama a ponoření se do rytmů ženské energie a síly? Ano, těhotenství otevírá dveře do komnaty poznání, ve které se naučíte prožívat svůj život v přítomném okamžiku. Jediné, co musíte udělat, je s láskou vstoupit.


Proč
období, kdy se Vaše ženskost hvězd dotýká a Vaše duševní nastavení umožňuje posunout Vaši ženskou mysl do vnímání lásky celým tělem i srdcem, tráví většina žen čas pouhou diskuzí o výbavičce pro miminko nebo jejím nákupem? Není to škoda?
Proč vrcholnou přípravou na porod je výběr porodnice a sepsání porodního plánu, na jehož konci je uvedena věta: „v případě komplikací nechám vše na uvážení zdravotníků“?
Proč se chcete zúčastnit předporodního kursu, na kterém Vás budou učit dýchat jako psa a ne jako rodící ženu?
Proč se tak moc bojíte, že se v těhotenství něco pokazí?

Odpověď je prostá. Protože těhotenství a porod svěřujete do rukou někoho jiného a přitom jenom vy sama jste odpovědná za jejich průběh. Dostatečně nevěříte sobě ani svému tělu a vlastně ani nevíte, že v „jiném“ stavu se můžete mnoho dozvědět o sobě samé.

Nechcete své těhotenství jen přežít odpočítáváním týdnů, které Vám zbývají do termínu porodu, ale chcete si jej užít? Chcete se radovat a cítit se sebevědomě? Chcete se naučit být intuitivní těhotnou ženou a sebe-vědomě porodit? Být od prvních okamžiků pro své dítě kompetentní a láskyplnou matkou?

Velmi ráda Vás provedu zákoutími Vašeho těhotenství. Poradím Vám, jak stát pevně nohama na zemi, jak otevřít své srdce a být vnímavější sama k sobě, a tím zároveň k Vašemu dítěti. Pomůžu Vám s formulací Vašeho porodního přání a podpořím v jeho naplnění.

 

Ať už čekáte děťátko poprvé, podruhé, potřetí nebo chcete porodit vaginálně po předchozím císařském řezu nebo se potřebujete na porod sekcí psychicky připravit, čekáte dvojčata, pomůžu Vám překonat strach a budu Vás motivovat k tomu, abyste porodily v souladu se sebou samou a díky tomu se mohly stát již od prvních okamžiků vyrovnanou a láskyplnou maminkou a být ženou v její přirozené síle.

Těhotenství a porod samotný jsou nádherné procesy, nenechte si je uniknout mezi prsty! A prožijte je! 

4 předporodní setkání na

 

téma:

TĚHOTENSTVÍ jako možnost osobního růstu

POROD jako sebevědomý a nádherný zážitek

PŘIVÍTÁNÍ MIMINKA A BONDING aneb miminko patří k mamince

MATEŘSTVÍ A KOJENÍ aneb jak být vyrovnanou maminkou

 
V případě zájmu o konzultaci mě prosím předem kontaktujte!!!

Monika Valová