každé 3.úterý v měsíci
18h, Národní dům v Brušperku (Náměstí J. A. Komenského Brušperk),100Kč
Registrace
Přihláška na akci
Ženský kruh
Zkušenosti, znalosti, sdílení, zrcadlení a rituály v ženské energii.
každé 3.úterý v měsíci
18h, Národní dům v Brušperku (Náměstí J. A. Komenského Brušperk),100Kč
Souhlas se zpracováním osobních údajů: Na základě zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů prohlašuji, že odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním mnou vyplněných osobních údajů a jejich zařazením do databáze společnosti Sebevedomarodina.cz. Sebevedomarodina.cz se zavazuje, že uvedené údaje neposkytne třetím osobám a bude je používat pouze pro účely předávání dalších informací souvisejících s programem Sebevedomarodina.cz. Pokud tyto informace nechcete dostávat, napište to do poznámky ve své příhlášce. Z odběru informací se můžete také kdykoliv odhlásit.
* Povinné údaje
Ženský kruh
Zkušenosti, znalosti, sdílení, zrcadlení a rituály v ženské energii.
Autor: Monika Valová

Ženský kruh tvoří ženy, které chtějí být podpořeny v posílení své ženské síly a zároveň jsou ochotné podpořit ostatní v tom samém. V ženském kruhu si ženy vzájemně předávají zkušenosti a znalosti, sdílejí radosti i smutek, diskutují o ženských tématech, provádějí rituály, učí se jedna od druhé a nastavují si vzájemně zrcadlo. Vytvářejí prostor, do kterého nezasahují muži.


Žena, obklopena skupinou moudrých žen, pocítí záhy velmi silnou ženskou energii, která jí umožní zahnat pochybnosti a beze studu v této atmosféře otevře své srdce i mysl. Je jí umožněno nasát pach starodávného „Červeného stanu“, do kterého se ženy uchylovaly v období menstruace, a ve kterém si po staletí předávaly svá umění a schopnosti z matky na dceru.

Stále žijeme v mužské společnosti, jen už nesdílíme se ženami v našem rodě tuto silnou tradici předávání, přitom nám projevování ženské energie v životě velmi chybí, ať už si to uvědomuje nebo ne. Proto jsem se rozhodla ženský kruh založit.

Všechny máme ženskou energii. Je jen na nás, jestli ji objevíme a jakým způsobem, potažmo v jaké míře ji využijeme. Všechny jsme nádherné a úžasné! Ale víme to?  

Každá chce být šťastná a sebevědomá. Toužíme se cítit dobře v našich rolích babiček, matek, dcer a manželek. Chceme se cítit dobře mezi přáteli i v práci.  Cítíme se tak?

Já i vy všechny se chcete mít rády. Je tomu tak?

Velmi by mě zajímalo, jak jste na výše uvedené otázky odpověděly. Dozvím se to?

Všechny jste vítány. 

Monika Valová